Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Audience
fi: Yleisö

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Send
fi: Lähetä

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Key
fi: Avain

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Save as draft
fi: Tallenna luonnokseksi
