Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: View
gu: જુઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Key
gu: ચાવી

en: Changed
gu: બદલ્યું
