Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Audience
he: קהל יעד

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Send
he: שלח

en: Sent
he: נשלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: Changed
he: השתנה
