Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Value
id: Nilai

en: Subject
id: Judul

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Audience
id: Pemirsa

en: Date
id: Tanggal

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Send
id: Kirim

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Key
id: Kunci

en: Changed
id: Berubah

en: Save as draft
id: Simpan sebagai draft
