Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Send
is: Senda

en: Template
is: Sniðmát

en: Send Test
is: Senda prufu
