Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Value
it: Valore

en: Subject
it: Oggetto

en: Actions
it: Azioni

en: Audience
it: Pubblico di riferimento

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Send
it: Invia

en: Sent
it: Inviato

en: Clicks
it: Clic

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Key
it: Chiave

en: Changed
it: Modificato

en: From Name
it: Nome mittente
