Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Send
jv: Kirim

en: Key
jv: Kunci
