Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Key
km: សំខាន់
