Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Save as draft
kn: ಡ್ರಾಫ್ಟ್‍ ಆಗಿ ಉಳಿಸು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
