Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Send
lv: Sūtīt

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Key
lv: Atslēga

en: Changed
lv: Labots
