Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Audience
ml: പ്രേക്ഷകർ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
