Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Audience
ru: Аудитория

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Send
ru: Отправить

en: Sent
ru: Отправлено

en: Clicks
ru: Клики

en: Template
ru: Шаблон

en: Stats
ru: Статистика

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Key
ru: Ключ

en: Changed
ru: Изменение

en: From Name
ru: Имя отправителя

en: Save as draft
ru: Сохранить черновик

en: Send Test
ru: Отправить тест

en: Entity Type
ru: Тип сущности
