Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
