Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Send
sk: Odoslať

en: Sent
sk: Poslať

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Template
sk: Šablóna

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Key
sk: Kľúč

en: Changed
sk: Zmenené

en: From Name
sk: Meno odosielateľa
