Mailchimp Campaign (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: View
ta: நோக்குக
