Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Audience
af: Gehoor

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Send
af: Stuur
