Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Send
be: Адаслаць

en: Template
be: Шаблон

en: Key
be: Ключ
