Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Audience
ca: Audiència

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Send
ca: Enviar

en: Sent
ca: Enviat

en: Clicks
ca: Clics

en: Template
ca: Plantilla

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Key
ca: Clau

en: Changed
ca: Canviat

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
