Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Send
cy: Anfon

en: Key
cy: Allwedd
