Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Value
de: Wert

en: Subject
de: Betreff

en: Actions
de: Aktionen

en: Audience
de: Zielgruppe

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Date
de: Datum

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Send
de: Senden

en: Sent
de: Gesendet

en: Clicks
de: Klicks

en: Template
de: Vorlage

en: Stats
de: Statistiken

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Key
de: Schlüssel

en: Changed
de: Geändert

en: From Name
de: Von Name

en: Save as draft
de: Als Entwurf speichern

en: Send Test
de: Test senden

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Send Test Email
de: Test E-Mail senden

en: From Email
de: E-Mail von

en: View Mode
de: Anzeigemodus

en: Unique opens
de: Eindeutig gelesen

en: Entity Title
de: Entitätstitel
