Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Audience
gl: Audiencia

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Send
gl: Enviar

en: Sent
gl: Enviado

en: Template
gl: Modelo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Changed
gl: Cambiado
