Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Audience
hu: Közönség

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Send
hu: Küldés

en: Sent
hu: Elküldve

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Template
hu: Sablon

en: Stats
hu: Statisztika

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Key
hu: Kulcs

en: Changed
hu: Módosítva

en: From Name
hu: Feladó neve

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Save as draft
hu: Mentés piszkozatként

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Send time
hu: Küldési idő

en: From Email
hu: Feladó e-mail címe

en: Emails sent
hu: Az e-mailek elküldve.

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Unique opens
hu: Egyedi megnyitások

en: Campaign content preview
hu: Kampánytartalom előnézet

en: An internal name to use for this campaign. By default, the campaign subject will be used.
hu: Egy belső név a kampány használatához. Alapértelmezettként a kampány tárgya lesz felhasználva.

en: the From: email address for your campaign message.
hu: a <em>Feladó:</em> (angolul „From:”) e-mail cím a kampányüzenethez.

en: the From: name for your campaign message (not an email address)
hu: a <em>Feladó</em> (angolul „From:”) személyneve (nem e-mail címe) a kampányüzenethez.

en: Content sections
hu: Tartalomszakaszok

en: The HTML content of the campaign.
hu: A kampány HTML-tartalma.

en: Preview content
hu: Tartalom előnézete

en: Send campaign
hu: Kampány küldése

en: Hourly stats for the first 24 hours of the campaign
hu: Óránként frissülő statisztika a kampány első 24 órájában

en: Other campaign metrics
hu: Egyéb kampánymérések

en: Campaign %name (%cid) was successfully saved.
hu: %name (%cid) kampány sikeresen elmentve

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: Insert site content
hu: Webhely tartalom beszúrása

en: Insert entity token
hu: Entitás vezérjel beszúrása

en: Mailchimp Campaign
hu: MailChimp kampány
