Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Send
mr: पाठवा
