Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်
