Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
