Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga
