Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: View
os: Фенд
