Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Send
sq: Dërgo
