Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Key
th: คีย์

en: Changed
th: เปลี่ยน
