Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Send
tr: Gönder

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Template
tr: Şablon

en: Stats
tr: İstatistikler

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Key
tr: Anahtar

en: Changed
tr: Değişti

en: From Name
tr: Gönderen Adı
