Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Send
ast: Unviar

en: Key
ast: Llave
