Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Changed
az: Dəyişdi
