Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Send
cs: Poslat

en: Sent
cs: Odesláno

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Template
cs: Šablona

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Key
cs: Klíč

en: Changed
cs: Změněno

en: Entity Type
cs: Typ entity
