Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Send
el: Αποστολή

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Key
el: Κλειδί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: From Name
el: Όνομα αποστολέα
