Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Audience
fa: مخاطب

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Send
fa: ارسال

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Template
fa: قالب

en: Stats
fa: وضعیت

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Key
fa: کلید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Send Test
fa: تست ارسال
