Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Send
hr: Pošalji

en: Template
hr: Predložak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Key
hr: Ključ
