Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Key
ka: გასაღები
