Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Audience
lt: Auditorija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Send
lt: Siųsti

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Template
lt: Šablonas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Key
lt: Raktas

en: Changed
lt: Pakeista
