Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Send
mn: Илгээх
