Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Subject
ms: Subjek

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Send
ms: Hantar

en: Key
ms: Kunci
