Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Send
pl: Wyślij

en: Sent
pl: Wysłano

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Template
pl: Szablon

en: Stats
pl: Statystyki

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Key
pl: Klucz

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Save as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Send Test
pl: Test wysyłania

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Send time
pl: Data wysłania

en: Emails sent
pl: Wysłane emaile

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Preview content
pl: Podejrzyj zawartość

en: Are you sure you want to send %name?
pl: Na pewno chcesz wysłać %name?

en: Send campaign
pl: Wyślij kampanię
