Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
