Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Send
sv: Skicka

en: Sent
sv: Skickad

en: Clicks
sv: Klick

en: Template
sv: Mall

en: Stats
sv: Statistik

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Key
sv: Nyckel

en: Changed
sv: Ändrad

en: Save as draft
sv: Spara som utkast
