Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Key
ta: சாவி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
