Mailchimp Campaign (3.2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Audience
ur: شائقین

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: View
ur: مشاہدہ کریں
