MailChimp E-Commerce (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Store Name
cs: Jméno obchodu

en: Save product
cs: Uložit produkt
