Mailchimp E-Commerce (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Save product
fr: Enregistrer le produit

en: Product saved.
fr: Produit enregistré.

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --
