Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save product
ar: حفظ المنتج
