Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস
