Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save product
da: Gem produkt

en: Product saved.
da: Produkt gemt.

en: -- Select --
da: --Vælg--
